SOLAR BOX

Przenośny, autonomiczny zestaw fotowoltaiczny


SOLAR BOX to przenośny zespół urządzeń przekształcający energię elektryczną wyprodukowaną przez moduły fotowoltaiczne w energię odpowiadającą wymaganiom zasilanych odbiorników, zarówno zmiennoprądowych (230V) jak i stałoprądowych (12V).
SOLAR BOX współpracuje z akumulatorami o dowolnej pojemności, umożliwiającymi magazynowanie energii elektrycznej. SOLAR BOX może być zasilany z modułów produkcji SELFA GE S.A. (zalecane), przenośnego zestawu PV CASE oraz innych modułów fotowoltaicznych wykonanych zarówno w technologii krystalicznej jak i cienkowarstwowej. Moc podłączonych odbiorników może sięgać 1500W.


Niewielki ciężar (12 kg), szczelność, odporność na wstrząsy, uderzenia i wibracje, jak również zanurzenie w wodzie (IP67) umożliwia transport i przechowywanie SOLAR BOX w najbardziej niesprzyjających warunkach.


SOLAR BOX znajduje zastosowanie przede wszystkim na terenach z występującymi przerwami w dostawie prądu, bądź całkowitym brakiem infrastruktury energetycznej. Stanowi ponadto niezależny system off-gridowy mogący zasilać urządzenia elektryczne stosowane w większości gospodarstw domowych a także podczas wyjazdów, capmingu wszelakiego rodzaju podróży gdzie nie mamy możliwości korzystania z ogólno dostępnej energii.

BIO-ENERGY Sp. z o.o., ul. Brucknera 24/26, 51-411 Wrocław, NIP:852-262-84-28, mob.: 792-510-263, email: biuro@bioenergy-pv.pl

Projekt i wykonanie piotrboczar.pl