SYSTEMS SUNLIGHT S.A. to jedna z najpoważniejszych firm światowych na rynku zintegrowanych systemów energetycznych. Siedziba firmy znajduje się w północnej Grecji. SUNLIGHT tworzy solidną sieć sprzedaży na całym świecie eksportując swoje produkty do ponad 100 krajów.

Firma konsekwentnie inwestuje w rozwój jednego z najbardziej zaawansowanych zakładów w Europie, dzięki czemu działa na bardzo specjalistycznych liniach produkcyjnych. Spełniają one wszystkie normy międzynarodowe i posiadają certyfikaty jakości, bezpieczeństwa i systemów zarządzania środowiskowego.

SYSTEMS SUNLIGHT S.A specjalizuje się w rozwoju, produkcji i wprowadzaniu najnowszych rozwiązań w dziedzinie baterii i systemów magazynowania energii w przemyśle, a także zaawansowanych technologii dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Produkty i sługi SUNLIGHT zyskały międzynarodowe uznanie poprzez zapewnienie ciągłości i niezawodności działania.

BIO-ENERGY Sp. z o.o., ul. Brucknera 24/26, 51-411 Wrocław, NIP:852-262-84-28, mob.: 792-510-263, email: biuro@bioenergy-pv.pl

Projekt i wykonanie piotrboczar.pl