ROZWIĄZANIA ON GRID


Najbardziej popularnymi instalacjami fotowoltaicznymi są instalacje ON-GRID, czyli podłączone do sieci energetycznej. Osoba posiadająca taką instalację ma możliwość produkowania energii elektrycznej na własny użytek, a jej nadmiar sprzedaje bądź oddaje w formie bilansowania do sieci dystrybucyjnej.
Jest to opcja najczęściej występująca w gospodarstwach domowych, firmach oraz w gospodarstwach rolnych. Taka instalacja jest w stanie w 100% zaspokoić zapotrzebowanie na prąd w danym obiekcie.

Przeciętna rodzina wydaje na prąd około 3 tys. zł rocznie - co daje nam 30 tys. zł przez 10 lat, a przez 25 lat (na tyle właśnie dajemy gwarancję na panele fotowoltaiczne) wydaje 75 tys. zł, gdzie właśnie te pieniądze poprzez zastosowanie odnawialnych źródeł energii w formie fotowoltaiki mogą zostać w kieszeni. Firmy oraz gospodarstwa rolne mają o wiele większe zyski z zastosowania takiego rozwiązania, gdyż rachunki tam są o wiele wyższe.


Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania z przedstawicielem firmy lub zamówienia wyceny w zakładce dostępnej na naszej stronie.

BIO-ENERGY Sp. z o.o., ul. Brucknera 24/26, 51-411 Wrocław, NIP:852-262-84-28, mob.: 792-510-263, email: biuro@bioenergy-pv.pl

Projekt i wykonanie piotrboczar.pl