W zakresie oferty Fronius Solar Energy istnieje grupa podłączanych do sieci falowników i rozwiązań magazynowania energii dla trzech grup docelowych: "Domy prywatne", "Instalacje komercyjne" i "Duże elektrownie".

Fronius nieustannie na całym świecie wyznacza nowe standardy rewolucyjnych produktów i nowych technologii. Wszystkie urządzenia Fronius charakteryzują się najwyższym poziomem jakości, ponieważ przechodzą liczne testy pogłębione dla najbardziej wymagających warunków.SnapINverter

Praca z technologią fotowoltaiczną nigdy nie była tak prosta, jak to ma miejsce w nowej generacji falowników SnapINverter. Wywołują one niesamowite wrażenie swoim designem i kompletem interfejsów komunikacyjnych, który w przypadku falowników Fronius - jest standardem. To sprawia, że montaż i uruchomienie, a także eksploatacja i serwis są niezwykle efektywne pod względem czasu i kosztów.

Aspekty techniczne poszczególnych modeli są doskonale przemyślane tak, aby spełnić wymagania systemów PV dziś i w przyszłości. Gwarantuje to maksymalną elastyczność w projektowaniu instalacji i oznacza, że generacja falowników SnapINverter może być stosowana do wszystkich systemów fotowoltaicznych: od systemów dla domów jednorodzinnych, aż po instalacje fotowoltaiczne przemysłowe na dużą skalę.

BIO-ENERGY Sp. z o.o., ul. Brucknera 24/26, 51-411 Wrocław, NIP:852-262-84-28, mob.: 792-510-263, email: biuro@bioenergy-pv.pl

Projekt i wykonanie piotrboczar.pl