DIEHL PLATINUM® spełnia wymagania każdego użytkownika, zarówno właścicieli domów jednorodzinnych jak i komercyjnych instalacji fotowoltaicznych dachowych lub wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Stringowe inwertery fotowoltaiczne PLATINUM® wykonywane są w zakresach mocy od 5 do 22kW, jako jednostki trójfazowe z bez transformatora. Oferowane produkty posiadają stropień ochrony IP 65 oraz 66.

Ponad 50-cio letnie doświadczenie w rozwoju i produkcji urządzeń elektronicznych oraz elektromechanicznych czyni Diehl Controls jednym z najważniejszych producentów systemów oszczędzania i regulacji energii, na świecie. Firma zatrudnia ponad 2 500 pracowników w fabrykach w Wagen i Nuremberg w Niemczech, oraz w sześciu spółkach zależnych w USA, Meksyku, Chinach i Polsce. Profil działalności Diehl Controls koncentruje się w na dwóch różnych dziedzinach: aplikacje dla AGD oraz Inteligentne Domy.

BIO-ENERGY Sp. z o.o., ul. Brucknera 24/26, 51-411 Wrocław, NIP:852-262-84-28, mob.: 792-510-263, email: biuro@bioenergy-pv.pl

Projekt i wykonanie piotrboczar.pl