Inwertery solarne ABB produkowane są na bazie 40 lat doświadczeń i wiedzy w zakresie przekształcania energii elektrycznej. Dzięki posiadanej technologii ABB jest wiodącym globalnym dostawcą urządzeń energoelektroniki służących do przekształcania częstotliwości, stając sie jednocześnie jednym z największych dostawców przekształtników dla turbin wiatrowych.

ABB oferuje pełny zakres inwerterów solarnych: od małych, jednofazowych, bez transformatorowych inwerterów szeregowych do inwerterów centralnych o mocy kilkuset kilowatów. Tak duży zakres inwerterów solarnych powoduje, że mogą one być użytkowane zarówno w małych domach jednorodzinnych jak i w elektrowniach solarnych o mocach wielu megawatów.

Jeśli należy dokonać doboru odpowiedniego inwertera solarnego dla projektowanej elektrowni fotowoltaicznej, produkty ABB są doskonałym wyborem. Spełnią one wszelkie wymagania teraz i w przyszłości stając się bardzo opłacalną inwestycją.


BIO-ENERGY Sp. z o.o., ul. Brucknera 24/26, 51-411 Wrocław, NIP:852-262-84-28, mob.: 792-510-263, email: biuro@bioenergy-pv.pl

Projekt i wykonanie piotrboczar.pl